DIGIKENT

Elektronik Belge Yönetim Sistemi

Belediyeler evrak yükünden bağımsız,
her belge en yüksek güvenlikte.

Genel Bakış

Belediyelerin devasa evrak yükünü, arşivleme dertlerini, belge kayıplarını, sonu gelmeyen kopyalama-dosyalama işlerini güvenle eskide bırakın. Bugün, belediye yönetiminde verimli çalışmalarınız, yarın öncü yönetimler arasında var olmanız için.

DIGIKENT Elektronik Belge Yönetim Sistemi

DIGIKENT Elektronik Belge Yönetim Sistemi Türkiye’nin en iyi web tabanlı yeni nesil teknolojileri kullanılarak geliştirilmiş, Süreç Tabanlı Elektronik Belge Yönetim Sistemidir. Son derece güvenli ve kolay öğrenilebilir DIGIKENT Elektronik Belge Yönetim Sistemimiz ile yazışmalar KEP ve e-İmza Entegrasyonunda başarılı, kullanıcı dostu web ara yüzü aracılığı kolay ve hızlı bir şekilde yapabilmektedir.

TS 13298 Standartlarında yazılmış DIGIKENT Elektronik Belge Yönetim Sistemi dinamik iş akışları ve dağıtım planları sayesinde belgeler, kurumsal süreçler içinde hızla işlenir. Tanımlanmış onay adımlarından aşama aşama geçerek belirlenmiş rotayı dolaşır. Yine tanımlanmış belge akışına göre, sisteme giren

belgenin yaşam döngüsü kurgulanarak her aşaması izlenir. Dağıtım yapılmak istenen ilgili birimlere otomatik olarak sevk edilir.

Bilgisayarınıza bağımlı kalmadan internet olan her ortamdan ve bütün web gezginlerinden evraklarınıza ulaşabilir, evrak üretebilir, süreç başlatabilir ve evraklarınızı imzalayabilirsiniz. Tarayıcı özelliği ile süreçlere yeni dokümanlar eklenebilir, OCR özelliği kullanılarak taranan dokümanlar üzerindeki bilgiler alınabilir ve İmzalı, İmzasız görüntülenebilmektedir.

DIGIKENT Elektronik Belge Yönetim Sistemi Ürün tanıtım kılavuzu için tıklayınız.