Bizi Tanıyın

Kalite, verimlilik, hak edilmiş güven, proaktif yaklaşım, etkin performans ve kolektif çözüm Vadi kurumsal değerleridir.

Bizi Tanıyın

Vadi Kurumsal Bilgi Sistemleri olarak Avrupa Birliği mevzuatıyla uyum ve e-devlet’e geçiş sürecinde kamuya ve yerel yönetimlere yönelik geliştirdiğimiz yazılım çözümleri ile tanınmaktayız. Hedefimiz ülkemizi ve sektörümü en üst seviyede temsil etmek ve hizmet vermektir.

Deneyimli ve alanında uzman kişilerden oluşan Vadi Kurumsal Bilgi Sistemleri ekibi olarak, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın ihtiyaçları doğrultusunda anahtar teslim projelerden, ortak geliştirmeye, sistem entegrasyonundan, proje danışmanlığına kadar gereken hizmetleri üstlenmekteyiz. Amacımız en yenilikçi ürünleri, en iyi teknoloji işbirliğiyle, en iyi hizmet ve desteği sağlayarak sunmaktır. Teknolojik yaklaşımımız, 6B Mimari Yaklaşımı olan; veri tabanından, işletim sisteminden, uygulama sunucusundan, web tarayıcısından, istemciden ve donanımdan bağımsızlıktır. Geliştirdiğimiz programlar tamamen web

tabanlıdır. Yazılım çözümlerimiz, nesneye yönelik yazılım metotları ve çok katmanlı yazılım mimarileri kullanılarak geliştirilmektedir. Bu sayede programlar, sektördeki gelişmeler uyarınca süratle güncellenebilen, yenilenebilen, ölçeklenebilen bir yapıya sahiptir.

1998 yılında kurulan firmamız, İstanbul’daki merkezinde 60+ uzman çalışanı ile hizmet vermektedir. Yazılım geliştirme, teknik ve idari destek alanında genç ve dinamik bir kadroya yer veren firmamız e-devlet ve e-belediye çözümlerinde ilklere imza atmayı hedeflemektedir. Bu bağlamda üniversiteler ve kurumlarla ortak yürüttüğümüz projelerde, akademisyen ve uzmanların danışmanlığı ile firmamızın bilgi birikimi ve tecrübesini birleştirerek başarılı çalışmalar gerçekleştirmekteyiz.

Vizyonumuz

Bilimsel gelişmeleri sürekli izleyen, gelişmiş yazılım üretim süreçlerini uygulayan, en rekabetçi ve kaliteli ürünleri üreten, yenilikçi fikirleri ile sektöre yön veren, Türkiye'nin bilişimde Ar-Ge merkezlerinden biri haline gelmek, insan kaynağının tercih ettiği ilk şirketlerden olmak ve tüm dünyaya ürünlerini pazarlamak.

Misyonumuz

Karşılıklı güveni güçlendirecek evrensel değerlerden vazgeçmeksizin, kurumların bilişim ihtiyaçlarını ürün ve proje yaklaşımı ile katma değeri yüksek çözümler sunarak karşılamak.

Temel Değerler

  • Kalite
  • Verimlilik
  • Hak Edilmiş Güven
  • Proaktif Yaklaşım
  • Etkin Performans
  • Kolektif Çözüm

Kalite Politikamız İle İlgili Dokümanlar